Ofiar Oświęcimskich 17
Wrocław 50-062

banał nie jest taki straszny

Walentynki na parkiecie

Nic nie zbliża tak dobrze jak wspólne przeżywanie przyjemnych chwil. Pozwólcie się porwać muzyce i tańcu, może porozmawiajcie ze sobą przy lampce wina? Zapraszamy tak samo singli jak i pary do wspólnego świętowania dnia zakochanych!

SZCZEGÓŁY

szampańska zabawa do rana

Noc Sylwestrowa

Wspólnie bawmy się i powitajmy nowy rok w kameralnej atmosferze razem z bijącym tuż obok sercem Wrocławia. Welcome drink, szwedzki stół z mnóstwem różnych smaków, zabawa do samego rana i nie tylko! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

SZCZEGÓŁY

odpocznijmy razem po świątecznej kolacji

Wieczór Wigilijny

Nie wiecie co zrobić z sobą po wigilinej kolacji? Może jesteście daleko od domu i chcecie spędzić ten wieczór wśród życzliwych ludzi? Nieważne jakie powody pokierują wasze kroki w stronę miasta, my chętnie was ugościmy i postaramy się by ten wieczór znalazł ciepłe i niezapomniane zakończenie dla każdego chętnego.

SZCZEGÓŁY

poznajmy się w tańcu

Salsa Night

Gorące rytmy, bliskość ciał i rozmowa przeprowadzana bez słów na parkiecie. Zapraszamy zarówno początkujących amatorów tańców towarzyskich jak i starych wyjadaczy, którzy chcą znależć partnerów do tańca na wieczór poświęcony wyłącznie salsie!

SZCZEGÓŁY

"